Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Вогнеборці у Луцьку оновили матеріально-технічну базу

Захід відбувся на стадіоні Державної пожежно-рятувальної частини № 25.

Фото: www.lutskrada.gov.ua.

Вогнеборці у Луцьку оновили матеріально-технічну базу

Нещодавно Луцька міська рада виділила 1 мільйон гривень для підрозділів ДСНС на закупівлю пожежно-технічного обладнання і спорядження різних характеристик

Йдеться про понад сотню одиниць. І ось сьогодні, 25 серпня, рятувальники звітують: гроші освоєні. Як саме, закликали ознайомитися міського голову Ігоря Поліщука.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Захід відбувся на стадіоні Державної пожежно-рятувальної частини № 25. За словами начальника Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області Руслана Безеки, особливо вогнеборці радіють придбанню так званого польового намету. Він може використовуватися, як пункт управління під час різних надзвичайних ситуацій, а також як пункт незламності. Бо укомплектований майном, має підігрів.

Ще за субвенцію з міського бюджету вдалося закупити засоби для ліквідації надзвичайних ситуацій: бензопили, ліхтарі, генератори, мотопомпи для боротьби з підтопленнями. Родзинка виставки — рятувальні триноги для діставання людей і тварин з під завалів чи з криниць. З'явилися на балансі вогнеборців й додаткові системи оповіщення для підрозділів 2-ї та 25-ї пожежних частин.

Ігор Поліщук зазначив: увесь вище перелічений інструментарій вкрай необхідний. І застосовуватиметься, очевидно, не лише під час аварійних робіт. На жаль, підкреслив Луцький міський голова, в країні триває війна, тож реманент може знадобитися і для боротьби з наслідками ракетних обстрілів інфраструктури громади, якшо вони, не дай Боже, будуть.

Читайте також: На Волині завершено фінансування пенсій за серпень.

Telegram Channel