Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Бойовий медик із Луцька отримав медаль від Залужного

«Хто врятує одне життя – врятує цілий світ».

Фото Суспільне Луцьк.

Бойовий медик із Луцька отримав медаль від Залужного

Лучанин, військовий медик 14-тої окремої механізованої бригади Олексій Кушнєр, який зараз служить у війську, отримав державну нагороду — почесний нагрудний знак «За збережене життя»

 Про це лучанин повідомив у своїх соцмережах.

Наказ про відзначення волинського парамедика підписав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 7 серпня 2023 року, інформує Суспільне.

Це не перша військова нагорода Олексія. У липні 2022 року лучанин отримав орден «За мужнітсть» III ступеня від президента за врятовані життя. Олексій — доброволець, пішов боронити Україну ще 2014 року, у перші дні повномасштабного вторгення Росії в Україну пішов до обласного терцентру соціального комплектування, аби знову стати на захист країни.

Довідково: Нагрудний знак «За збережене життя» вручається військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, які врятували життя військовослужбовцю чи працівнику ЗСУ, іншій особі під час участі у бойових діях, об’єднаних, антитерористичних операціях, а також операціях із підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.

Telegram Channel