Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Село на Волині встелили квітами: громада прощалася з 23-річним Героєм (Фото)

Вічна пам'ять!

Фото: сайт Городищенської територіальної громади.

Село на Волині встелили квітами: громада прощалася з 23-річним Героєм (Фото)

Учора, 25 серпня, весь Угринів був встелений квітами: тут попрощалися із 23-річним односельчанином Богданом Гаврилюком, який загинув на війні.

Полеглого бійця зустріли живим коридором у громаді і, попрощавшись на подвір’ї рідної домівки, провели до місця вічного спочинку на Ріненщину.

Про це розповідають на сайті Городищенської територіальної громади.

«Чимало мешканців громади прийшли віддати останню шану військовому, серед них – рідня, друзі, однокласники, представники влади, члени місцевого добровольчого формування та небайдужі жителі.

Потому траурний кортеж відправився у с.Озерці Рівненської області – саме там, поряд із батьками, поховають молодого бійця.

Не вистачає слів, щоб описати біль смутку за полеглими захисниками, чиї молоді життя обриваються через зухвалу та безпідставну війну росії проти України. Молодий, життєрадісний, мужній, справжній патріот своєї держави… Богдану б будувати своє щасливе майбутнє, а він будував найкращу країну в світі. Спи спокійно, наш Герою! Вічна слава і пам’ять!

Богдан Гаврилюк народився 02.06.2000 року на Рівненщині.  Будучи ще зовсім маленьким, втратив своїх батьків. Відтак виховувався у сім’ї тітки на Волині – у с.Угринів Городищенської громади. Тут і навчався у місцевій школі. 

Як справжній син своєї держави боровся за свободу та незалежність України. 17  серпня 2023 року у н.п.Дружківка Донецької області обірвалося його ще таке молоде життя», - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: «Ківерчани провели останньою земною дорогою загиблого Героя-земляка».

 
 
 
 
 
 
 

 

Telegram Channel