Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Загальна мобілізація: кого можуть призвати до війська цієї осені

«Ми не можемо пройти весь шлях тим складом армії, яким розпочалася війна».

Фото із сайту ukr.net.

Загальна мобілізація: кого можуть призвати до війська цієї осені

ЗСУ потрібні всі військові спеціальності – це піхота, танкісти, артилеристи, льотчики, а також десантники

Як відомо, у кінці липня депутати Верховної Ради проголосували за продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів. Їх термін дії парламент продовжив з 18 серпня до 15 листопада 2023 року. Це було вже восьме продовження з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

В цей час чоловіки віком від 18 до 60 отримують повістки. Якщо військово-лікарська комісія визнає їх приданими до проходження служби за станом здоров’я та в них немає права на відстрочку від призову – вони можуть вступити до лав ЗСУ.

Зараз у армії є велика потреба у різних фахівцях. ЗСУ потрібні всі військові спеціальності – це піхота, танкісти, артилеристи, льотчики, а також десантники. Кожен навчальний центр має свою специфіку і в залежності від фаху, людей скеровують до відповідних навчальних центрів.

Капітан Збройних Сил України Валерій Прозапас також розповів zn.ua про гостру потребу у людях.

«Нам потрібен нормальний мобілізаційний план. Тому що ми не можемо пройти весь шлях тим складом армії, яким розпочалася війна. Потрібно людям потрібно доносити, що переважна більшість військовозобов'язаних все одно пройдуть через Збройні Сили. Так, це неприємно чути. Але яка б не була техніка сучасна, яке б не було озброєння, воювати на ньому треба людям», – підкреслив він.

Читайте також: «У «Вашингтон пост» надрукували репортаж з Ковеля».

Реклама Google

Telegram Channel