Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Кросівки adidas — як знайти свою ідеальну модель?

beautiful couple looking at mirror of retro motorbike

Фото: adidas.

Кросівки adidas — як знайти свою ідеальну модель?

Кросівки adidas — одні з найпопулярніших у світі. Adidas обирають для повсякденного носіння, роботи в офісі, спортивних тренувань, походів тощо. Дізнайтесь, у якому напрямку adidas розвивається сьогодні і які кросівки цього бренду варто придбати, щоб вдало доповнити свій стиль

Що характеризує бренд adidas сьогодні?

Сьогодні кросівки adidas присутні в кожному середовищі. Останні сезони стали для бренду особливо успішними: в нових моделях дизайнерам вдалося поєднати модні тренди, найкращі силуети попередніх років, нові технології та екологічні матеріали. Завдяки цьому кросівки adidas можуть впевнено претендувати на звання найкращого взуття цього року.

Одними з найпопулярніших цього року залишаються класичні моделі adidas. Знайомі всім лінійки Stan Smith, Gazelle та Samba отримали поповнення, переосмислене з урахуванням сучасних трендів. Це яскраві кольори, об’ємний дизайн, помітний брендинг тощо. Звичайно, окрім попередніх напрацювань з’являються й нові колаборації з відомими брендами, нові технологічні рішення (наприклад, удосконалена проміжна підошва у спортивних кросівках), легкі сітчасті вставки й текстильний верх для спекотної погоди, захист нижньої частини взуття від вологи та бруду тощо.

Бренд adidas, так само як і багато інших, продовжує докладати зусилля в напрямку оптимізації виробництва відповідно до нових екологічних викликів. Відповідно, використовуються перероблені матеріали, створюється взуття, що підлягає переробці, отримує друге життя океанічний пластик.

 

На які кросівки adidas варто звернути увагу?

Кожна пара кросівок adidas варта уваги, проте деякі з них здобули звання найуніверсальніших, і тому користуються найбільшою популярністю. Наприклад, одна з найславетніших розробок бренду — кросівки adidas Superstar. Це позачасове взуття, яке пасує усім без винятку. Немає жодної причини, чому варто було б відмовитися від цього універсального і відомого фасону. До того ж широкий асортимент є гарантією того, що ви зможете обрати свою ідеальну пару. Ще одна культова модель від adidas, що має подібний стиль — це Stan Smith. На заміну класичним трьом смужкам тут з’явилися три ряди вентиляційних отворів. Це взуття, що забезпечує незрівнянний комфорт і чудово поєднується з різним одягом. Це, мабуть, найвідоміші кросівки Adidas.

Згадуючи про ретро стиль, мотиви якого сьогодні легко простежуються в одязі та взутті, неможливо не згадати про кросівки adidas Gazelle. Це прекрасна повсякденна альтернатива для двох попередніх моделей, що вперше побачила світ понад півстоліття тому. Своєю популярністю ці кросівки завдячують також знаменитостям, які часто обирали їх для своєї появи на публіці. Дещо коротший носок, але загалом схожий дизайн мають adidas Campus. Ці дві моделі доступні в найрізноманітніших кольорах, і тому мають неабияку популярність.

У 1996 році бренд представив кросівки Ozweego — оригінальне поєднання повсякденності та спорту. Прихильники бренду отримали стильне і зручне взуття з інноваційною амортизацією і чудовою підтримкою. Сьогодні ці традиції продовжують чудові adidas Ozelia (https://prm.com/ua/h/adidas-ozelia), в яких використовуються високоякісні матеріали, а також сучасні технології для забезпечення кращої амортизації, відведення зайвої вологи, захисту від неприємного запаху. Крім того, тут на вас чекає модна об’ємна конструкція і стильні приємні кольори.

 

Як обрати свою ідеальну модель кросівок adidas?

Різні ситуації потребують різного взуття. На щастя, кросівки adidas здатні задовольнити різні потреби. Наприклад, вони можуть вдало доповнити офісне вбрання. Кросівки Stan Smith можна одягнути з сучасним костюмом — так ви отримаєте сміливе, але доречне в контексті нинішньої моди поєднання. Безумовно, це вдалий вибір для комбінації з чиносами чи строгими джинсами. Якщо ж дрескод демократичний, варто спробувати Gazelle, Campus або іншу модель з простим дизайном. В офісі завжди стануть у пригоді кросівки базового кольору. 

Стилізація кросівок adidas для повсякденного носіння потребує мінімум зусиль. Невимушений образ легко створити з джинсами та футболкою. Джинси mom матимуть чудовий вигляд з простими моделями кросівок, сині джинси — з білими кросівками, класичні джинси — з низькими білими кросівками, завужені — з масивними кросівками / моделями з товстою підошвою, розкльошені — з масивними кросівками, чорні — з чорними кросівками. Для дівчат кросівки — це чудовий спосіб отримати цікавий контраст між жіночною сукнею / спідницею та спортивним взуттям. У цьому випадку варто звернути увагу насамперед на білі низькі або масивні кросівки. Навіть якщо у вас мало досвіду в таких поєднаннях, ви не помилитеся з вибором.

Telegram Channel