Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Хливнюк із дроном в руках розповів лідеру російського гурту «Звери», що на нього чекає

«Рома, извини, у меня само лет».

Фото Главком.

Хливнюк із дроном в руках розповів лідеру російського гурту «Звери», що на нього чекає

Спочатку Білик виступав проти війни, а потім знищив усі свої антивоєнні пости

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, який нині воює на фронті, витончено висміяв соліста російського гурту «Звери» Романа Білика, який став підтримувати війну. Відповідне відео музикант опублікував у себе в Instagram.

У ролику Хливнюк процитував рядки з пісень Білика. Зокрема, лідер «Бумбокс» заспівав «Рома, извини, у меня само лет» та «до скорой встречи». Таким чином Хливнюк натякнув лідеру гурту «Звери», що на нього чекає, якщо він не припинить роз'їжджати на Донбасі та розважати окупантів.

Як зазначається, спочатку Білик виступав проти війни, а потім знищив усі свої антивоєнні пости, спорядився скоморохом та поїхав гастролювати на Донбас, щоб заспівати ротом для російських військових.

Раніше повідомлялося, що лідер українського гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк результатами благодійного туру, з яким він об'їздив п'ять країн. Ледь не на кожному з 17 концертів музиканти проводили благодійні аукціони. Так їм вдалося зібрати понад 5 мільйонів на пікапи та дрони для ЗСУ.

Як відомо, у лютому 2022 року під час повномасштабного вторгнення РФ до України Хливнюк вступив до територіальної оборони Києва й опублікував відео, де він зі зброєю співав частину української народної пісні «Ой у лузі червона калина», яке стало популярним у всьому світі.

Реклама Google

Telegram Channel