Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Волині погасили марку до Дня пам’яті захисників України

Фото Волинської ОВА.

На Волині погасили марку до Дня пам’яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня 2023 року, у Луцьку погасили нову марку

Її випуск приурочили до Дня пам’яті захисників України, а тираж становить 500 тисяч екземплярів. За дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка, до заходу долучився його заступник Олександр Троханенко.

Зокрема, як ескіз для поштової марки, приуроченої до Дня пам’яті, використали роботу заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба» 2016 року, йдеться на сайті Волинської ОВА.

Керівник Волинської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Іван Люсак зазначив: «Це особливий день та нагода всьому суспільству разом сфокусуватись на глибокій пошані та вдячності до тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

До слова, номінал марки – U становить 12 грн, що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України. Плюс 3 грн, що є додатковим номіналом, призначеним для відрахування на благодійність. Виручені кошти підуть на допомогу дітям загиблих захисників України. Також до поштової марки випустили конверт «Перший день».

Читайте також: У волинському Горохові лідер громади Віктор Годик вручив нагороду від Залужного волонтерові Віталію Гладуну.

Telegram Channel