Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Сумні новини: повідомили про героїчну загибель Захисника з Луцького району

Світла та вічна пам’ять Герою!

Фото: facebook.com.

Сумні новини: повідомили про героїчну загибель Захисника з Луцького району

Олицька громада в скорботі

Загинув воїн КІВІНСЬКИЙ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ, уродженець селища Клевань, 11 березня 1978 року народження, люблячий чоловік і батько, вірний син України, який з 2015 року проживав з сім'єю в селі Залісоче Олицької територіальної громади.

Про це повідомдяє Олицька селищна рада.

Старший солдат Василь мужньо став на захист України, до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність Батьківщини.

Загинув Герой 20 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій щодо захисту територіальної цілісності України, в районі населеного пункту Роботине Запорізької області, внаслідок ворожого обстрілу.

«Мужність та героїзм Василя є прикладом для нас усіх, нагадуючи нам про важливість відстоювати нашу рідну землю. Відвага і самопожертва Героя неоціненні, найвища цінність віддати своє життя за свою Батьківщину, захищаючи від російського окупанта.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, дочці, рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.

Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей», —йдеться в повідомленні.

Про церемонію прощання та чин поховання повідомимо згодом.

Читайте також: Волинь у скорботі: повідомили про смерть Героя.

Реклама Google

Telegram Channel