Курси НБУ $ 36.22 € 39.66
До кінця року на Волині збудують реабілітаційний центр для військових

Фото Володимирської міськради.

До кінця року на Волині збудують реабілітаційний центр для військових

29 серпня міський голова Ігор Пальонка провів брифінг для журналістів місцевих ЗМІ, під час якого відповів на їхні питання, що стосуються різних сфер життя громади. Та головною темою зустрічі стала презентація візуалізації реабілітаційного центру для військовослужбовців, який планують збудувати у Володимирі на базі колишньої інфекційної лікарні

Міський голова Ігор Пальонка розповів, що реабілітаційний центр для військових запрацює у Володимирі до кінця наступного року. Для проведення підготовчих робіт, на черговій сесії Володимирської міської ради, яка відбудеться 7 вересня, планується затвердження необхідних документів, зокрема щодо детального плану даної території, знесення старих господарських приміщень біля будівлі, а також виділення коштів для підведення нових водопровідних мереж.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

«Цей об’єкт, який працюватиме як структурний підрозділ нашого ТМО, коштуватиме місцевому бюджету трохи більше, ніж 100 мільйонів гривень. Реабілітаційний центр вкрай важливий для громади, адже на нашій території дислокуються військові частини та значна частина мешканців захищає територіальну цілісність держави у зоні бойових дій. На жаль, багатьом з них потрібна фахова допомога спеціалістів-реабілітологів», – зазначив очільник громади.

Генеральний директор КП «Володимирське ТМО» Тетяна Ващук, яка також взяла участь у брифінгу, розповіла, що надання медичної допомоги військовослужбовцям проводиться у лікарні практично з перших днів повномасштабного вторгнення. У медичному закладі працює реабілітаційне відділення на 30 ліжок, де надали допомогу уже двом тисячам військових.

Керівниця ТМО також розповіла, що у реабілітаційному центрі у Володимирі буде ряд діагностичних кабінетів, зокрема УЗД, електроенцефалографія, ЕХО серця, ерготерапія. Тут працюватимуть травматологи, протезисти, неврологи, психологи, психотерапевти та інші спеціалісти.

На другому поверсі будівлі будуть зосереджені кімнати перебування пацієнтів зі всіма зручностями. Окрім цього, у закладі буде водолікування із гідромасажними ваннами, басейном для витяжки хребта. У проєкті передбачені зали для лікувальної фізкультури, а також окреме містечко для відпочинку та релаксації пацієнтів, де можна буде подивитись фільм, почитати книгу та поспілкуватись з психологом. На вулиці біля будівлі планується облаштування спеціального тренажерного майданчика, із врахуванням інклюзивності.

Наразі проєкт реабілітаційного центру передано на експертизу. По її завершенні буде оголошено тендер на будівельні роботи.

Читайте також: Волинського бійця нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Telegram Channel