Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
З першого вересня у Володимирі не можна буде розраховуватись готівкою у маршрутках

У Володимирі запроваджується безготівковий проїзд у гомадському транспорті.

Фото Офіційний сайт Володимира.

З першого вересня у Володимирі не можна буде розраховуватись готівкою у маршрутках

На кожного пільговика, який отримав електронний квиток (таких у громаді 4 тисячі) щомісяця буде виділятись 10 поїздок

У міській раді нагадують мешканцям громади, що з 1 вересня 2023 року у громадському транспорті міста можна буде оплачувати лише безготівково – за допомогою електронного квитка, банківської картки чи мобільного застосунку. Тобто оплата готівкою у маршрутках уже наприкінці цього тижня порушуватиме чинні правила перевезення. 

Перехідний період впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду розпочався 1 червня. Упродовж трьох місяців мешканці громади, що належать до пільгових категорій, отримали безплатні електронні квитки для проїзду, а батьки дітей віком від 6 до 14 років за зверненням до дирекцій шкіл почали оформляти учнівські квитки.

Принагідно спростовуємо чутки щодо пільгового перевезення : проїзд пільговиків у маршрутному транспорті обмежуватись не буде, адже наразі обмеження стосується кількості поїздок на місяць, за які перевізники отримуватимуть компенсацію з бюджету громади. Визначено, що на кожного пільговика, який отримав електронний квиток (таких у громаді 4 тисячі) щомісяця буде виділятись 10 поїздок. Проте якщо пасажир-пільговик використав цей ліміт, він все одно може скористатись своїм правом на безоплатний проїзд, навіть якщо на валідаторі висвічується «недостатньо коштів» (щодо цього наразі розробляються певні технічні рішення).

Що ж до учнівських електронних квитків, то діти від 6 до 14 років, можуть без обмежень оплачувати ними за проїзд, вартість якого лишається на тому ж рівні  – 6 гривень за поїздку.

Решта мешканців громади можуть придбати картку для проїзду (її вартість становить 80 грн) у терміналах, що знаходяться у ЦНАПі та супермаркетах «Сім 23» (на вул. Ковельській та на площі Героїв). Поповнити їх можна у цих же терміналах, а також у терміналах EasyPay.

Окрім цього, оплачувати за проїзд та поповнювати картки можна банківською карткою з чіпом чи за допомогою технології NFC, а також, завантаживши на телефон застосунок CityCard (вартість користування на місяць складає одну гривню). Зауважуємо, що на приміських маршрутах (тобто, на тих, що виходять за межі міста) оплатити за проїзд можна лише електронним квитком.

Реклама Google

Telegram Channel