Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
До 12 років за ґратами: на Рівненщині судитимуть директора-зрадника

У власних інтересах добровільно прийняв пропозицію представників окупаційної адміністрації щодо призначення його на посаду «директора Інституту зрошувального землеробства Національної академії аграрних наук».

Фото: facebook.com.

До 12 років за ґратами: на Рівненщині судитимуть директора-зрадника

На Рівненщині судитимуть жителя Херсонщини за пособництво державі-агресору

Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Херсонщини, якому інкримінуть пособництво державі-агресору з метою завдання шкоди Україні ( ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Досудовим розслідування встановлено, що проросійсько-налаштований 59-річний чоловік, добровільно перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту, погодився діяти під керівництвом та за вказівками окупаційної влади рф. У власних інтересах добровільно прийняв пропозицію представників окупаційної адміністрації щодо призначення його на посаду «директора Інституту зрошувального землеробства Національної академії аграрних наук».

У подальшому, обіймаючи вищевказану посаду та здійснюючи керівництво зазначеною установою, повністю підтримував та усіляко сприяв у реалізації рішень окупаційної адміністрації держави-агресора щодо перереєстрації установи, проведенні інвентаризації на підприємстві. Надав інформацію про площу земель, засіяних зерновими культурами, що належать вказаному Інституту, а також відомості щодо кількості працівників Інституту для з’ясування питання щодо наміру їх працювати у вказаній установі.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБ України в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також: Застромив в груди ножа: у Рівному затримали злочинця.

Реклама Google

Telegram Channel