Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У волинському Горохові студенти й викладачі коледжу вторгували для ЗСУ 9000 гривень (Фото)

Разом до Перемоги!

Фото: Facebook.

У волинському Горохові студенти й викладачі коледжу вторгували для ЗСУ 9000 гривень (Фото)

Волонтерський центр «Твори добро» з початку війни ярмаркує , щоб підтримати українських захисників

Учора, 20 травня, на ринку було реалізовано продукції на суму 9765 гривень.

Про це повідомляє у Facebook волонтерський центр «Твори добро».

«Знову втрати, знову біль та смуток в усіх куточках України. Часом опускаються руки, але потім ловиш себе на думці, що нашим Героям, там, далеко від рідного краю, під постійними обстрілами ще важче. 

Кожного разу тішимось тим, що коли до нас звертаються за допомогою волонтери, які їдуть на передову, ми маємо змогу їм допомогти.

Самі б ми не впорались, бо тільки разом ми сила! Дякуємо всім хто допомагає нашому Волонтерському рухові «Твори добро».

Самі б ми не впорались, бо тільки разом ми сила! Дякуємо всім хто допомагає нашому Волонтерському рухові «Твори добро».

На благодійному ярмарку в Горохові вчора, 2 вересня, було реалізовано продукції на суму 9000 гривень.

Вже вкотре і сьогодні юні волонтери і їх дорослі наставники адресують вдячність господиням, які печуть смащні солодощі: Оксані Хвищун, Мирославі Гайді, Ірині Сєргєєвій, Зіні Постижевській, Валентині Міщенко, Марії Здинюк, Оксані Кузьмук, Аллі Бояркевич, Любові Матвєєвій.

За надані продукти для випічки добрі слова линуть для Євгенії Собуцької, Таїсії Островської, Аллі Бачинської, Ольги та Сергія Кононців (с. Перванче), Вікторії Кукевич (с. Колпитів), Зіновії Базюк( с. Холонів), Нелі Ващук; за донацтво - до Оксани Тетаренко.

Горохівчани охоче купляють сувенірні вироби Оксани Хвищун, учасників студентського волонтерського центру «В єдності сила», Віри Щвець із Краматорська, яка в Горохові знайшла прихисток від війни.

Доставку на ринок та допомогу та реалізацію продукції вже вкотре забезпечили Олег Хвищун, Оксана Кузьмук, Марія Здинюк, студентки Тетяна Польчик, Тетяна Солтис і Дарина Воляник.

« Нехай усім повернеться сторицею! Всі виручені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ!

Також, щиро дякуємо всім хто допомагає виробляти сухі борщі і супи: сушить щавель, петрушку, моркву, картоплю… Або привозить нам для сушіння. 1.09.2023 року завдяки волонтерам з с. Мерва було відправлено на передову сухпайків на 2500 порцій

Міцного здоров‘я та мирного неба нам усім! Нашим Захисникам бажаємо міцного здоров’я, неушкодженими та з ПЕРЕМОГОЮ повернутися додому!Разом наближаємо Перемогу!» - йдеться також у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: «Юний рівнянин отримав нагороду від Залужного».

 
 
 
 
 
 

Telegram Channel