Курси НБУ $ 36.22 € 39.66
Лучани дорожче платитимуть за вивезення сміття

Причиною зміни тарифів є зміна норм надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки, яка затверджена рішенням виконавчого комітету.

Фото: Волинь-infa.

Лучани дорожче платитимуть за вивезення сміття

У Луцьку вартість вивезення сміття зросла, а у населених пунктах громади – зменшилася.

Нові тарифи вступили в силу 1 вересня.

 Відповідне рішення ухвалили у четвер, 31 серпня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради, повідомляє Волинь - infa.

Вартість вивезення і захоронення побутових відходів у Луцьку у багатоквартирних будинках подорожчала на 9 копійок – з 38,47 гривень до 38,56 гривень. Для будинків з присадибною ділянкою ціна залишилася без змін – 43,43 гривні за один місяць на одну людину.

В інших населених пунктах Луцької громади, крім міста Луцька, ціна за вивезення сміття зменшилася на 11,75 грн для багатоквартирних та одноквартирних будинків і тепер дорівнює 26,72 гривень на одну людину в місяць. Для будинків з присадибною ділянкою вартість зменшилась на 14,71 гривень і тепер становить 28,72 гривень.

«Причиною зміни тарифів є зміна норм надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки, яка затверджена рішенням виконавчого комітету», – йдеться у документі.

Директор ЛСКП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк розповів про новий проєкт, який дозволить лучанам та мешканцям громади вивозити будівельні відходи.

«Рішення про зміну тарифу на вивіз сміття прийняли у зв’язку з тим, що надходило багато скарг від жителів сільської місцевості, адже великогабаритних відходів набагато менше в сільській місцевості, ніж у місті. Стосовно нашого нового проєкту: для його реалізації у місті потрібно зробити спеціальний майданчик із технікою та системами утилізації відходів», – зауважив Володимир Марценюк.

Читайте також: «Волинян закликають взяти в руки віники».

Telegram Channel