Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Замість Резнікова міністром оборони стане Умєров

Олексія Резнікова тепер сватають послом у Великобританію.

Фото із сайту president.gov.ua.

Замість Резнікова міністром оборони стане Умєров

«Потрібні нові підходи» чи не пробачили курячі яйця по 17 гривень за кілограм?

Учора у вечірньому зверненні Президент Володимир Зеленський підтвердив, що вирішив звільнити міністра оборони 57-літнього Олексія Резнікова, його місце має зайняти голова Фонду держмайна 41-річний Рустем Умєров.

«Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України.

Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Я вважаю, що міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому.

Зараз очолити міністерство має Рустем Умєров. Верховна Рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури. Осінь – час для посилення», – заявив Президент України.

Хто такий Рустем Умєров?

Рустем Умєров одружений та виховує трьох дітей. Фотоколаж із сайту hromadske.ua.
Рустем Умєров одружений та виховує трьох дітей. Фотоколаж із сайту hromadske.ua.

 Рустем Енверович Умєров (крим. Rustem Enver oğlu Umerov; нар. 19 квітня 1982 року, Самарканд) – український політичний і державний діяч та підприємець кримськотатарського походження. Мусульманин. Народний депутат України IX скликання від партії «Голос» (2019—2022).

Голова Фонду державного майна України з 7 вересня 2022 року.

Делегат Курултаю кримськотатарського народу і радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Тим часом журналіст Юрій Бутусов оцінив ймовірне призначення критично, назвавши Умєрова «далекою від війни людиною» і вважає, що його, так само як і його попередників просуває голова офісу президента Андрій Єрмак.

Читайте також: «Міністру Резнікову: «Укладайте не парі, а договори за ринковими цінами».

Telegram Channel