Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Міський голова дозволив сварити себе за… донати на ЗСУ

Ігор Дирів.

Фото Захід.НЕТ.

Міський голова дозволив сварити себе за… донати на ЗСУ

Мета збору – 100 тис. грн на безпілотники

На Прикарпатті міський голова Долини Іван Дирів дозволив лаяти себе і свою роботу в соцмережах за пожертвування на виготовлення дронів для ЗСУ. За один критичний коментар треба заплатити щонайменше 100 гривень. Очільник Долини розповів ZAXID.NET, що за допомогою такої акції вже вдалося зібрати понад 10 тис. гривень із необхідних 100 тис. гривень.

Акцію міський голова Долини Іван Дирів оголосив на своїй сторінці Facebook у неділю, 3 вересня. Згідно з її умовами, будь-яка людина може написати будь-який критичний чи лайливий коментар під дописом про збір на дрони, попередньо сплативши мінімальну пожертву на дрони – 100 гривень. Коментарі без скріну про оплату блокуватимуться, а їх власника Ігор Дирів відправлятиме в довічний бан. Акція діє лише під цим дописом, тому сварити владу і заодно допомагати армії можна лише там.

«Я завжди кажу, що критика – це добре. А тепер вирішив конвертувати всі негативні висловлювання (конструктивні і не дуже, відверто хамські і нецензурні), і цим самим допомогти ЗСУ зробити нашу перемогу ще ближчою. Під дописом можна писати все, що вам хочеться, навіть те, що вихованим людям і не присниться, але з однією умовою: перед злісним коментарем має бути скрін про те, що ви переказали гроші на вказану картку», – написав Іван Дирів.
Тому, хто перерахує найбільшу суму, міський голова на один день поступиться своїм кріслом. Зробить це для того, щоб люди, які критикують, змогли побачити, як «легко» працюється керівникові міста. Гроші Іван Дирів просить перераховувати на номер картки жителя Долини Стаха Бурчака, який безпосередньо займається розробкою дронів – 5355 2802 0798 0283.

Telegram Channel