Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Захисники України з Волині отримали державні нагороди

Фото Луцької міськради.

Захисники України з Волині отримали державні нагороди

Вони мужньо боронять нашу Батьківщину

Луцький міський голова Ігор Поліщук вручив державні нагороди захисникам України – Анатолію Сафонову та Євгенію Лущакевичу.

Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Сафонова Анатолія Усмановича нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

Відповідно до наказу Міністра оборони України та наказу Головнокомандувача Збройних сил України старшого солдата Лущакевича Євгенія Вікторовича нагороджено нагрудним знаком «За зразкову службу» та почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест».

Ігор Поліщук привітав захисників України із державними нагородами, подякував за службу, захист Батьківщини, мужність і патріотизм. «Завдяки вашому внеску в оборону держави у нашій громаді триває відносно спокійне життя. Україна сьогодні продовжує контрнаступ, і ми переконані, що обов’язково переможе», – підкреслив міський голова.

Читайте також: У Повітряних силах розповіли, які ракети летіли під ранок над Україною і скільки цілей вдалося збити.

Реклама Google

Telegram Channel