![Рятувальники з Волині взяли участь в онлайн-тренінгу «Розмова про людей»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/d4/zlndqs-0x0-2047x1365-rjtj5vuhppjy3bx3fnglxoufmhobid45.jpg)
Людина і суспільство
Рятувальники з Волині взяли участь в онлайн-тренінгу «Розмова про людей»
Фахівці Головного управління ДСНС України у Волинській області взяли участь в онлайн-тренінгу, де висвітлювались загальні правила комунікації та взаємодії з людьми з різними видами порушень
В ході заняття надані основи розуміння комунікаційних потреб різних категорій осіб, етичної комунікації з людьми із різними видами порушень, підвищення обізнаності про інструменти запобігання дискримінації та впровадження кращих світових практик забезпечення безбарʼєрності.
На заході були присутні психологи, медик та представник з гендерних питань Головного управління.
Читайте також: «Росіяни вдарили ракетою по ринку в Костянтинівці, багато загиблих (Фото, відео)».
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)