![На війні загинув брат футболіста збірної України](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/hh/jbhr4s-ezqggmnaw7ip7zt4dfzywzq4yuaaihh6.jpg)
Вічна пам'ять і слава Герою.
На війні загинув брат футболіста збірної України
Брат футболіста збірної України та київського «Динамо» Олександра Тимчика Юрій Дятлюк загинув на війні з російськими оккупантами
34-річний солдат саперного взводу аеромобільного батальйону 95-ї ОДШБР під час виконання бойового завдання потрапив під смертельний артилерійський обстріл поблизу Мар'їнки Донецької області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/tv/rcyh5i--1x0-1041x1337-5wnevxvbouppuybh7q56srug4mdlutvy.jpg)
Трагедія сталася ще 3 серпня, але подробиці стало відомо лише нещодавно, пише «Обозреватель». Про це на пресконференції 18 серпня говорив головний тренер «Динамо» Мірча Луческу, не називаючи прізвища.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/r2/y6rcal-0x0-863x1079-cjpwnieja3hhblyqrdwv5igj3q3lhr2g.webp)
У загиблого героя залишилися двоє дітей: 11-річний син та 4-річна дочка. Дружина Дятлюка Ольга створила петицію з проханням присвоїти її чоловіку звання Героя України посмертно.
До війни Дятлюк, як і його відоміший брат, також займався спортом. Був капітаном вінницького мініфутбольного клубу «Хімік». На згадку про воїна названо щорічний турнір із футзалу, який відбувається у Вінниці.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/cj/6yrqdr-0x0-1440x1440-sjnrkecrqeawgxbwvchnujf3pnosycjm.webp)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)