Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Волинські рятувальники отримають новий досвід в Польщі

Міжнародні пожежні маневри Chojna 2023 – чергові маневри, спрямовані на підвищення ефективності вогнеборців-добровольців у рятувальних операціях.

Фото: facebook.com.

Волинські рятувальники отримають новий досвід в Польщі

Рятувальники Рівненщини та Волині беруть участь у міжнародних практичних навчаннях «Chojna 2023», які проходять в Західнопоморському воєводстві Республіки Польща

Міжнародні пожежні маневри Chojna 2023 – чергові маневри, спрямовані на підвищення ефективності вогнеборців-добровольців у рятувальних операціях та взаємодії підрозділів із колегами з-за кордону.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Сценарій маневрів розбитий на кілька етапів – пожежна тактика (пожежі житлових і господарських будівель), рятувальна тактика (імітація ДТП з постраждалими), будівельні катастрофи та надання кваліфікованої першої медичної допомоги. У маневрах візьмуть участь рятувальники підрозділів з Польщі, Німеччини (Шведт), Чехії (Сусіце) та України (Рівненська та Волинська області) та Нідерландів (Остербек). Це партнерські підрозділи, які співпрацюють з ДПС «Чойна».

Міжнародні пожежні маневри в Хойні проводяться регулярно з 2016 року на полігоні Добровольчої пожежної служби Хойна, розташованому на території колишнього аеропорту в Хойні.

Міжнародні протипожежні маневри в Хойні – єдині подібні протипожежні навчання в Польщі, які з кожним роком викликають все більший інтерес на міжнародній арені.

Читайте також: На Волині поліцейські крутезно привітали Луцьк із 938-им днем народження!.

Реклама Google

Telegram Channel