Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
Збірна України вистояла у матчі проти Англії – нічия 1:1 (Відео)

Після швидкої контраатаки Олександр Зінченко відкрив рахунок у матчі.

Фотоколаж із сайту champion.com.ua.

Тільки що у польському Вроцлаві на стадіоні «Тарчинськи Арена» пролунав фінальний свисток неймовірно важливого матчу для нашої головної команди країни

Футбол. Відбір до Євро-2024. Група С. Україна – Англія – 1:1 (1:0 – Олександр Зінченко, 26 хв.; 1:1 – Кайл Вокер, 41 хв.).

Англійці з перших секунд взяли м’яч «у руки», точніше приклеїли його до своїх ніг, а наші змушені були терпіти. Так отож – наші терпіли-терпіли-тепіли («бились-кусались»), а потім... сталося диво. На 26-й хвилині матчу після ідеальної швидкої контратаки українців відзначився Олександр Зінченко. Олександр вразив ворота англійців після прострілу Юхима Коноплі.

Англійці це дуже розлютило. І нам стало ще важче. Хоч, здавалось, до перерви маємо дотерпіти. Але на 41-й хвилині рахунок став 1:1. Після геніальної передачі Гаррі Кейна Кайл Вокер вразив ворота Георгія Бущана – в цьому епізоді позицію по-дитячому втратив («заснув») Віталій Миколенко.

А на 59-ій хвилині британець Букайо Сака потужно пробив у поперечину – віддамо належне нашого голкіперу Георгію Бущану, який все ж таки дотягнувся кінчиками пальців до м’яча...

На щастя, надалі рахунок у матчі не змінився: така важлива нічия – 1:1.

5. Мальта 4 0 0 4 1:9 0.

Результат іншого матчу групи С: Північна Македонія – Італія – 1:1.

А12 вересня національна збірна України грає на виїзді проти Італії (прямая ТБ-трансляція на Суспільному о 21:45).