![У Нововолинську попрощалися із двома полеглими Захисникам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/hr/6nrqsi-vrsxo5wra2mu2h7mgikkumrumzbgrhrd.jpg)
Вічна пам'ять Героям.
У Нововолинську попрощалися із двома полеглими Захисникам
13 вересня Нововолинська громада провела в останню земну дорогу двох відважних Захисників України — Володимира Гасюка, 1979 р.н. та Олександра Пущало, 1992 р.н.
На майдані Незалежності з нашими Героями прощалося місто, спільною молитвою помолилися за спокій душ полеглих.
Про це інформує міська рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/32/xlvmoe-0x-1-1030x773-norvwdg6paifleo5zq7kv3qy36rgr324.jpg)
У Свято-Духівському соборі відбулася панахида та прощання з Героєм Володимиром Гасюком. Чин похорону Героя Олександра Пущала відбувся у Свято-Покровському храмі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/6l/gzpz27-0x0-768x576-zomqdws5yj6fw27snn6g2ioc5afnz6lw.jpg)
Вірні військовій присязі, військовослужбовці віддали своє життя заради нашої свободи та незалежності. Їхній внесок у захист України неоціненний.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/ci/asgswy-0x0-768x576-mkejb7b37gi2zqccy4ckknb4ojaazcit.jpg)
Памʼятаймо про сміливість та жертовність Володимира й Олександра. Нехай світла пам’ять про них буде нагадуванням про важливість захисту нашої рідної України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/lk/fsqrs2-0x0-768x576-b5ipb7ckjjrrgkb6x3zjci44dux2klk4.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)