Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Зрадник з Луцька Тимощук вперше відреагував на позбавлення його всіх нагород

Анатолій Тимощук.

Волинь-нова

Зрадник з Луцька Тимощук вперше відреагував на позбавлення його всіх нагород

Він був «Почесним громадянином» обласного центру Волині

Колишній капітан збірної України з футболу Анатолій Тимощук сором'язливо… відмовився коментувати факт позбавлення його всіх нагород в Україні та виключення зі списку гравців національної команди. Так Тимощук, який продовжує замовчувати ганебну агресію Росії і працювати в арїні-агресорі, відреагував на запитання журналістів видання «РБ «Спорт». «На це питання я не відповідатиму», – сказав уродженець Луцька.

Зазначимо, що нині Анатолій Тимощук працює помічником головного тренера «Зеніта» із Санкт-Петербурга. Запитання про позбавлення нагород йому задали після  матчу на згадку про вихованця одеського «Чорноморця» Іллі Цимбаларя.  Цей поєдинок організував російський футбольний союз у Москві, і на нього запросили  багатьох зірок світового футболу, проте всі вони відмовилися їхати у країну-агресорку. Відтак у матчі були представлені лише «зірки», які коли-небудь грали в чемпіонаті Росії, зокрема, Тимощук.

Як відомо, Луцька міська рада позбавила Анатолія Тимощука звання Почесного громадянина 30 березня 2022 року – якраз на день народження футболіста, який насправді став ганьбою для рідного міста.

Telegram Channel