![На Волині запрацювала арт-виставка, присвячена Дню працівника лісу (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/xh/hmhgln-121x0-1842x1228-aygd6qydeokbkcih3vbks5phoqxugxh7.jpg)
Ліс дає можливості створювати і творити.
Людина і суспільство
На Волині запрацювала арт-виставка, присвячена Дню працівника лісу (Фото)
На Ковельщині відкрилася арт-виставка
Ініціаторами виставки стали Волинська обласна організація товариства лісівників України, філія «Ковельське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», Волинське обласне відділення Українського фонду культури музей-садиба Самійла Підгірського.
Про це повідомляє Поліський лісовий офіс.
Візуальне мистецтво якнайкраще передає красу та емоції лісу. Їх і зображено у картинах та малюнках, які представлені у холі Ковельської галереї мистецтв.
Читайте також: Волинян запрошують на фестиваль бойових мистецтв.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)