Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
В громаді біля Луцька «полюють» на паліїв

На порушників склали протоколи за ст. 82 КУпАП.

Фото Боратинська громада.

В громаді біля Луцька «полюють» на паліїв

Ще чотирьох паліїв твердих побутових відходів притягнуто до відповідальності у Боратинській громаді

Днями фахівці Держекоінспекції Волині спільно з працівниками Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області та інспектором з благоустрою Боратинської сільської ради провели правоохоронні заходи щодо виявлення фактів випалювання сухої рослинності, її залишків та сміття.

Про це інформують в Боратинській громаді.

 

 Під час спільних заходів виявили чотирьох паліїв твердих побутових відходів. На порушників склали протоколи за ст. 82 КУпАП.

Нагадуємо, що порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Закликаємо громадян дотримуватися норм законодавства та утилізувати відходи належним чином. Спалювання сухої рослинності та сміття не лише тягне за собою адміністративну відповідальність, а й становить загрозу довкіллю, майну, а також створює дискомфорт для інших мешканців!

Telegram Channel