Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Волинь буде представлена на найбільшому сирному конкурсі у світі

Волинське господарство вже вдруге їде на конкурс.

Волинь-нова

Волинь буде представлена на найбільшому сирному конкурсі у світі

«Старий Порицьк» (Органічна сироварня) – органічне фермерське господарство з Волині, що вдруге представить свої сири на World Cheese Awards!

Господарство здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво.

Про це інформують в обласному Управлінні агропромислового розвитку.   

Приготування продукції засновано на замкнутому циклі виробництва «від лану до столу». Традиційні рецептури та контроль на кожному етапі виробництва, забезпечує найвищу якість та органічність продукції.

  Минулого року «Старий Порицьк» отримав нагороду в категорії Bronze. 

 Який сир представить господарство цьогоріч? Твердий витриманий сир «Чеддер» із легким гострим присмаком та горіховим ароматом.

Пишаємось такими талановитими учасниками і бажаємо успіху на World Cheese Awards 2023!

 

 Довідково:

World Cheese Awards — наймасштабніший сирний конкурс у світі знову в очікуванні на українські сири. Його започаткували у Великій Британії 35 років тому, а у 2022 вперше серед учасників були українські сировари, які здобули 13 нагород. 

Цього року World Cheese Awards проходитиме 27-28 жовтня у м. Тронгейм, Норвегія. До участі допускаються як великі сирні підприємства, так і крафтові виробники. Основна вимога — документально підтверджена якість і безпечність продукції та автентичність сиру, що дозволить виділитися серед тисяч учасників.

Компанія Ardis Group та спільнота поціновувачів сиру ProCheese — офіційні представники України на WCA. За підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program і за підтримки Western NIS Enterprise Fund, ProCheese надає допомогу українським учасникам з:

  1. Вибором сирів, які матимуть переваги в конкурсі згідно з правилами оцінювання.
  2. Реєстрацією сиру на офіційній платформі WCA.
  3. Організацією міждержавного транспортування сиру в Норвегію.

Додатково на події буде організовано національний стенд для представлення України та українських сирів міжнародним сирним експертам і гостям заходу.

Telegram Channel