![У Луцькому районі горів виробничий цех підприємства](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/3j/saaso3-0x106-1280x853-agv7vhh4jygqe5lxfmbj3sooxfjon3jx.jpg)
Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося врятувати будівлю цеху та виробниче обладнання.
У Луцькому районі горів виробничий цех підприємства
25 вересня о 07:34 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в виробничому цеху одного з підприємств у смт Цумань Луцького району
На місце події направлено вогнеборців 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці, 1-ї ДПРЧ міста Луцька, ДПРП с.Деражне РІвненської області, а також команди місцевої пожежної охорони селищ Цумань Олика.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
По прибуттю до місця виклику підрозділів служби 101 вогонь вже поширився по покрівлі будівлі. Рятувальники провели розвідку пожежі та на гасіння займання подали 5 водяних стволів. Пожежу ліквідовано о 08:57.
Причину виникнення пожежі та суму збитків встановлюють фахівці. Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося врятувати будівлю цеху та виробниче обладнання. Під час пожежі загиблих та травмованих немає.
Читайте також: Спіймали «на гарячому»: у Луцьку затримали наркозбувача.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)