Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
На Волині батько майже 10 років ґвалтував доньку, його оголосили у міжнародний розшук

13 вересня 2023 року гвалтівник був оголошений в міжнародний розшук.

Волинь-нова

На Волині батько майже 10 років ґвалтував доньку, його оголосили у міжнародний розшук

Уродженець одного із сіл Дубівської громади, що на Ковельщині, майже 10 років ґвалтував рідну неповнолітню доньку. Чоловіка оголосили у міжнародний розшук

Слідчі встановили, що впродовж 2013-2019 років чоловік, використовуючи безпорадний стан внаслідок малолітства та фізичну перевагу, чинячи психологічний тиск, ґвалтував неповнолітню доньку. Цьогоріч 16 серпня Ковельське райуправління поліції  розпочало досудове розслідування щодо цього. 

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, передає «Еспресо.Захід». 

Під час судового засідання стало відомо, що дівчина разом з матір’ю у серпні 2023 року повернулась з Білорусі в Україну, де на вимогу батька мала звернутись за медичною допомогою для переривання вагітності. Неповнолітня підтвердила, що вагітна від чоловіка.

«На даний час вагітність перервали, проводиться судова генетично-молекулярна експертиза. Повідомлення про підозру вручили дружині підозрюваного та адвокату. 13 вересня 2023 року гвалтівник був оголошений в міжнародний розшук. Його дружина та матір розповіли правоохоронцям, де конкретно він проживає на території Білорусі», – зазначають у повідомленні. 

Слідчий поліції, за погодженням з прокурором, вніс до суду клопотання про обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.  Суддя Ковельського міськрайонного суду задовольнила прохання та оголосила чоловіка у розшук. 

Telegram Channel