![У Рівному 2-річна дівчинка опинилася сама на вулиці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/4x/jugrp3-0x382-960x640-3nfu473vguacwyp4qddtwqouapbbv4xm.jpg)
Інспектори невдовзі відшукали матір дитини.
У Рівному 2-річна дівчинка опинилася сама на вулиці
Учора на лінію 102 звернулася заявниця, яка в центрі міста, неподалік аптеки, виявила без нагляду 2-річну дівчинку
Патрульні швидко прибули на місце події.
Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
Інспектори невдовзі відшукали мати дитини. Вона проводила свій час в одному із закладів неподалік. Але оскільки жінка була з ознаками сп'яніння, то поліцейські відвезли її у медзаклад для освідування. Результат — 3,14 проміле алкоголю.
Патрульні про випадок повідомили поліцейських підрозділу ювенальної превенції, які склали на громадянку протокол за ч. 2 ст. 184 (Повторне протягом року невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.
Читайте також: На Рівненщині провели навчання на випадок хімічної загрози.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)