Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Як у Ковелі буде організовано цьогоріч опалювальний сезон (Фото)

На багатьох котельнях уже встановлені твердопаливні котли.

Фото Ковельської міськради.

Як у Ковелі буде організовано цьогоріч опалювальний сезон (Фото)

Учора міський голова Ігор Чайка разом з першим заступником Тарасом Яковлевим перевірили, як іде підготовка до опалювального сезону

Директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко презентував керівникам міста систему диспетчеризації, на яку були виділені кошти з бюджету громади. На сьогодні до неї приєднано поки 11 котелень. Це забезпечує контроль та моніторинг показників об’єктів теплопостачання.

Автоматичні датчики встановлюються на точки контролю та зчитують дані в реальному часі. Отримана інформація передається на сервер у режимі онлайн, повідомляє Ковельська міськрада.

Крім того, теплові лічильники, які стоять у будинках, теж мають підключити до єдиної системи контролю, аби бачити споживання теплоносія в реальному в часі.

Цього року за кошти бюджету громади встановили ще п’ять твердопаливних котлів, три – потужністю 1250 кВт, два – 1 МВт. На сьогодні у Ковелі з 21 котельні 12 можуть можуть працювати як на твердому паливі, так і на газі.

 Влада з розумінням віднеслась до наших пропозицій. Якщо так трапиться, що не буде взимку газу, ми зможемо забезпечити усіх теплом і зберегти систему опалення, – наголосив Володимир Бойко.

Працював колектив підприємства і над заміною трубопроводів теплових мереж та мереж гарячого водопостачання. Їх прокладено 1, 44 км.

Володимир Іванович розповів про плани, які має підприємство. На одній із законсервованих котелень мають облаштувати когенераційну установку потужністю 500 кВт. Вона зможе забезпечити усі котельні у центрі міста електроенергією. У подальшому там хочуть встановити також два твердопаливні котли.

Завдяки підтримці міста усі котельні забезпечені генераторами. Подбали на підприємстві, аби на об’єктах були артезіанські свердловини.

– Ми побачили, як були освоєні бюджетні кошти. На багатьох котельнях уже встановлені твердопаливні котли. Також ми в Ковелі використовуємо когенерацію і плануємо й далі розвиватися у цьому напрямку, що дасть можливість виробляти свою електроенергію, – підсумував міський голова Ігор Чайка. – Дякую працівникам підприємства «Ковельтепло», особисто директору Володимирові Бойку за якісну і постійну роботу над тим, аби Ковель мав достатньо ресурсу, щоб вдало пройти опалювальний сезон.

Читайте також: У Ковелі облаштовують доріжки у сквері Слави (Фото).

 

Telegram Channel