Курси НБУ $ 38.48 € 41.54
У Рівненській лікарні відкрили Центр реабілітації для військових (Фото)

Для надання послуг з реабілітації у Центрі працює три мультидисциплінарні команди.

Фото: facebook.com.

У Рівненській лікарні відкрили Центр реабілітації для військових (Фото)

Послуги в Центрі будуть безкоштовними: для цього обласна лікарня заключила договори з НСЗУ за двома пакетами медичних гарантій – «Стаціонарна реабілітаційна допомога» та «Амбулаторна реабілітаційна допомога»

У Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка відкрили Центр реабілітації. Там зможуть лікувати військових після травм і поранень. Також реабілітацію зможуть проходити цивільні.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

На презентацію центру реабілітації завітали Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та представники Бюро ВООЗ в Україні на чолі з главою Ярно Хабіхт.

«Такі реабілітаційні центри, в першу чергу, призначені для тих, хто зазнав травм війни. Це один з пунктів реалізації політики Героїв, яка запроваджена Президентом Володимиром Зеленським, - зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. - Сьогодні крок за кроком реабілітаційні центри з’являються в лікарнях всієї України і наша мета – зробити, як мінімум, 7 800 реабілітаційних ліжок. Це забезпечить нашу потребу і ми зможемо повернути всіх до звичайного життя. Всіх тих, хто боронить нашу Україну, всіх тих, хто в тилу допомагає військовим».

Центр створили шляхом реорганізації центру неврології та реабілітації. У закладі проведений капітальний ремонт, тут розмістили 20 ліжок. Серед обладнання центру – медична бігова доріжка, мотомеди, шведські стінки, вертикалізатор, сходи для навчання ходьби, гімнастичні кушетки тощо.

«Ми будуємо в області всеохоплюючу систему реабілітації, - зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Кістяк цієї системи – Клеванський госпіталь, де цьогоріч розпочинається будівництво нового хірургічного комплексу. Від цього мозгового центру йдуть ефективні центри по цілому регіону. Сьогодні – це обласний Центр реабілітації. Тут є синергія ВООЗ, міністерства, обласної адміністрації та ради, а також, звичайно, колективу лікарні. Це знакова подія для Рівненщини».

Послуги в Центрі будуть безкоштовними. За послуги дорослим і дітям лікарні платить держава.

Для надання послуг з реабілітації у Центрі працює три мультидисциплінарні команди.

Читайте також: Лік йшов на години: у Львові врятували семимісячну дівчинку з велетенською кістою легень

Telegram Channel