Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Порошенко у Манчестері обговорив із Клеверлі та Шаппсом посилення допомоги Україні

З міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко у Манчестері обговорив із Клеверлі та Шаппсом посилення допомоги Україні

Петро Порошенко, який бере участь у Конференції Консервативної партії Великої Британії в Манчестері, обговорив збільшення і прискорення постачання зброї, амуніції та ракет із Міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі

«Сьогодні Велика Британія один з найважливіших наших партнерів. Вона серед лідерів у наданні нам сучасної зброї. І ми вдячні британському народові та владі за це. Я також наголосив, що зараз Україна воює на передньому фланзі НАТО, тому заслуговує на членство в Альянсі. А як перший крок — повинна отримати запрошення приєднатись до Вашингтонського договору НАТО на наступному ювілейному Саміті у столиці США», – повідомив Петро Порошенко.

 

 Також Петро Порошенко разом з британським міністром оборони Сполученого Королівства Шаппсом взяв участь у зустрічі групи друзів України у Консервативній партії.

З міністром оборони Шаппсом Грантом.
З міністром оборони Шаппсом Грантом.

 «Разом з Міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом мав честь взяти участь у великій зустрічі «Консерватори-друзі України». Хочу передати слова захоплення мужністю українських військових та неймовірну енергію підтримки нашого народу з боку справжніх друзів України. Це колишня прем’єрка Ліз Трасс, Міністр імміграції Роберт Дженрік, Міністр оборонних закупівель Джеймс Картлідж, член парламенту Великої Британії і голова групи консерваторів-друзів України Джек Лопресті, та інші політики і найголовніше – молодь», – пише Порошенко.

 

 З Ліз Трасс.

З Ліз Трасс.

 Раніше п’ятий Президент також повідомив про зустріч із головою Консервативної партії Ґреґом Гендсом. «Подякував нашим партнерам —  консерваторам за надефективні на полі бою ракети Storm Shadow і танки Challenger. І звичайно попросив збільшити їхню кількість», – пише пʼятий Президент на своїй сторінці у Facebook. 

«Подякував також британцям за тренування наших бійців ще з 2014 року та потужний проукраїнський голос на всіх міжнародних зустрічах. Ми обмінялися думками щодо шляхів посилення української демократії і скоординували позиції у міжпартійній взаємодії між «Європейською Солідарністю» та Консервативною партією Великої Британії на найближчий період», – пише Петро Порошенко.

З Грегом Гендсом.
З Грегом Гендсом.

 У роботі Конференції британської Консервативної партії в Манчестері бере участь керівництво Великої Британії, включаючи Премʼєр-міністра Ріші Сунака та членів Уряду, а також міжнародні партнери партії.

 

 На полях форуму заплановано багато контактів, під час яких Петро Порошенко зосередиться на зміцненні проукраїнської глобальної коаліції, посиленні британської політичної, військової та гуманітарної підтримки України, прискоренні постачання в ЗСУ новітнього озброєння, а також просуванні перспективи запрошення нашої держави приєднатись до Вашингтонського договору НАТО.

 

 В рамках візиту до Великої Британії Петро Порошенко також відвідає військові підприємства і склади з метою постачання техніки для Збройних сил України.

Telegram Channel