Українські волейболісти без шансів програли Італії

Ех...

Фото із сайту ukr.net.

Підопічні Угіса Крастіньша програли одній із найкращих команд світу у трьох партіях

Відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу. Чоловіки. Група А. 3 тур. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). 3 жовтня. Італія – Україна – 3:0 (25:23, 25:16, 25:16).

Після дня відпочинку поновилися ігри олімпійського відбіркового турніру з волейболу серед чоловіків. У групі А в бразильському місті Ріо-де-Жанейро збірна України грала з чинними чемпіонами світу та недавніми віце-чемпіонами Європи волейболістами Італії.

Зрозуміло, що суперники українців були фаворитами цього матчу, але для нашої команди було дуже важливо постаратися чинити опір гранду світового волейболу. І, забігаючи наперед, слід зазначити, що в окремі моменти це їм вдавалося.

Головний тренер збірної України Угіс Крастіньш виставив такий самий стартовий склад, як і з Іраном, без Олега Плотницького (у якого, схоже, є проблема з коліном), але з Тимофієм Полуяном. А роль ліберо знову виконував Дмитро Канаєв, інформує sport.ua.

З перших хвилин наші волейболісти тричі встигли полідирувати у рахунку, проте вже невдовзі Італія пішла у невеликий відрив 8:4. Втім на подачі Полуяна українцям вдалося скоротити відставання до мінімуму 11:10. Але буквально відразу італійці знову відірвалися на чотири очки 14:10. А далі за рахунку 20:15 Україна зуміла взяти три очки поспіль 20:18, після чого знову скоротила відставання до мінімуму 21:20 та навіть вирівняла становище 22:22. На жаль, кінцівка сета залишилася за італійцями – 25:23.

У другому сеті боротьба йшла рівна приблизно до середини партії 4:4, 11:11. Але після тайм-ауту наставника суперників Фернандо де Джорджі збірна Італії помітно додала та далеко пішла вперед – 18:12. Остаточний рахунок партії 25:16 на її користь.

І на початку третього сета українці чинили серйозний опір Італії до рахунку 8:8. А потім знову позначилася вища майстерність опонентів. У потрібний для себе момент вони почали діяти сильніше і пішли вперед. У підсумку італійці виграли в партії 25:16 та у матчі 3:0.

Склад збірної України був таким: Владислав Щуров (набрав 3 очки), Василь Тупчій (6), Тимофій Полуян (11), Юрій Семенюк (8), Юрій Синиця (2), Ілля Ковальов (6), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Сергій Євстратов (0), Олег Плотницький (0).

Фотоскрін із сайту suspilne.media.

До фінального олімпійського турніру виходять команди на першому-другому місцях.

5 жовтня о 02:30 за київським часом українці зіграють проти господарів турніру – збірної Бразилії.

Як Україна грає на відбірковому турнірі до Олімпіади-2024 з волейболу у Ріо-де-Жанейро (Бразилія):