Курси НБУ $ 41.55 € 46.75
Зголодніли і хотіли їсти: на Рівненщині поліція розшукала п’ятьох дітей

Правоохоронці за цим фактом проводять перевірку.

Фото: facebook.com.

Зголодніли і хотіли їсти: на Рівненщині поліція розшукала п’ятьох дітей

Сьогодні, п’ятого жовтня, опівночі до поліції надійшло повідомлення співробітниці Центру у селі Олександрія, що близько 22 години п’ятеро вихованців віком від 11 до 17 років самовільно його залишили

За результатами розшукових заходів поліцейська за півтори години встановила, що втікачі знаходяться у Рівному на вулиці Відінській в одному з під’їздів будинку. Під час спілкування вони сказали, що зголодніли, тож інспекторка купила їм поїсти.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

Працівниці ювенальної превенції діти пояснили, що у Рівне дісталися пішки, а це понад 17 кілометрів. Жодних протиправних дій відносно них вчинено не було.

Поліцейська провела із малолітнім та чотирьома неповнолітніми профілактичну бесіду та доставила їх до реабілітаційного центру.

Правоохоронці за цим фактом проводять перевірку та встановлюють причину такого вчинку.

Читайте також: На Волині та Рівненщині у фотопастки потрапляють порушники, які викидаються сміття у лісі.

Реклама Google

Telegram Channel