Курси НБУ $ 38.34 € 41.60
85000 грн штрафу і 2980 пачок цигарок на ЗСУ: на Рівненщині засудили контрабандиста

Фото: Вечірній Київ.

85000 грн штрафу і 2980 пачок цигарок на ЗСУ: на Рівненщині засудили контрабандиста

Прокурором Рівненської обласної прокуратури у суді доведено вину рівнянина, якого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні та зберіганні з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України)

Зокрема доведено, що чоловік, який офіційно не займався підприємницькою діяльністю, у пошуках легкого та швидкого збагачення намагався налагодити тютюновий бізнес. У травні цього року він придбав майже 3 тис. пачок цигарок без марок акцизного податку, і віз їх для подальшої реалізації.

Планам чоловіка завадили правоохоронці, які зупинили мікроавтобус «Mercedes-Benz Sprinter» на блокпосту в Сарнах. Жодних документів на товар водій надати не зміг, повідомляє Прокуратура Рівненської області.

Свою вину обвинувачений визнав у повному обсязі. Вироком Сарненського районного суду йому призначено покарання у вигляді 85 тис. грн штрафу. Крім того, за клопотанням прокурора і згідно з рішенням суду, вилучені цигарки підлягають передачі на потреби ЗСУ.

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Загалом, з початку цього року за клопотаннями прокурорів військовослужбовцям ЗСУ передано вже 57 000 пачок цигарок, конфіскованих в межах кримінальних проваджень.

Читайте також: Житель Рівненського району намагався «відкупитися» від відповідальності.

Telegram Channel