Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
У Луцьку готові відкрити пункти обігріву: де і як вони працюватимуть

Фото: Слово і Діло.

У Луцьку готові відкрити пункти обігріву: де і як вони працюватимуть

Триває війна, тож треба бути готовими до різних сценаріїв

Місто підготувало мережу пунктів обігріву.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

«Якщо буде блекаут, якщо ми будемо розуміти що електроенергії не буде тривалий час, ці пункти обігріву будуть задіяні та відкриті в найкоротший строк. Вони розташовані у п’яти старостинських округах та в усіх школах Луцька, окрім школи №1. Пункти обладнані дизель-генераторами, пічками-буржуйками, якісь з них тепловими гарматами, запасом води, медикаментами. Ми уклали договори з підприємцями, забронювали необхідний запас продуктів харчування, якщо буде блекаут. Операторами інтернету проведено оптоволоконні лінії, тому буде інтернет та зв’язок, а також можливість зарядити там гаджети, погрітись, випити води, чаю чи кави, перекусити», - сказав міський голова Ігор Поліщук.

Окрім цих п’яти пунктів обігріву в старостинських округах та 27-ми в закладах загальної середньої освіти, у разі гострої необхідності, в місті ще є 36-ть облаштованих пунктів обігріву у дошкільних навчальних закладах, які будуть додатково відкриті. Про це буде додатково повідомлено. Вони також обладнані усім необхідним.

На задньому дворі терцентру у Луцьку облаштовано пункт обігріву для безхатьків. Це - модульний будинок, який придбано за кошти міського бюджету.

Окрім міських пунктів обігріву, діятимуть такі пункти від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місто долучилось до придбання спеціального намету, щоб його встановили та він ефективно функціонував.

Читайте також: Сьогодні у Луцьку розпочнеться опалювальний сезон.

Telegram Channel