Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
У бою під Вугледаром загинув партієць з Шостки, депутат райради від «Євросолідарності» Мирослав Ляшок

Вічна пам'ять Герою.

Фото Європейська солідарність.

У бою під Вугледаром загинув партієць з Шостки, депутат райради від «Євросолідарності» Мирослав Ляшок

Стримуючи наступ ворога, під Вугледаром загинув депутат райради, лідер «Європейської Солідарності» в Шосткинському районі Сумської області Мирослав Ляшок

«Незважаючи на свій молодий вік, Мирослав був справжнім патріотом, жив і боровся за Україну. Розпочав свій подвижницький рух за Свободу і Незалежність нашої Батьківщини ще на Майдані. Він один із перших підняв прапор України з написом «ШОСТКА» на Сході, під кулями окупантів», – пишуть партійці Сумської організації «ЄС».

 

 Мирослав в перші дні повномасштабного вторгнення рф виступив на захист рідного міста, рідної України. «Війна дійсно забирає найкращих. Немає слів… З емоцій тільки гнів. Від розпачу – сльози. Життєрадісний, розумний, щирий, він вірно любив Україну. Сьогодні країна втратила захисника та патріота, а ми втратили одного з лідерів нашої команди, друга та побратима», – пишуть соратники Мирослава, інформує eurosolidarity.

 

 «Пишу цей текст і страшно уявити, що вже немає такої області в країні, куди б на щиті не привезли наших колег. Дуже болить за кожного. Ще важче, коли гинуть такі молоді люди. Тільки минулого тижня попрощалися з нашим Сергієм Іконніковим. Сьогодні — Мирослав… Молодий, енергійний, патріотичний, сильний… Націоналіст, як сам себе любив називати. Він хотів змінювати цю країну на краще і робив це. Постійно», – написав Петро Порошенко.

 

 «Все почалося з Революції Гідності. А вже у 2014 добровольцем пішов боронити країну. В мирному житті боровся проти «пʼятої колони», ОПЗЖ. А коли 24 лютого пролунали вибухи вже в його рідному місті — він знову взяв до рук зброю та повернувся до лав Збройних Сил. Тримав оборону на рідній Сумщині, потім на Сході. Він загинув, але залишається непереможеним. Щирі співчуття дружині, яка чекає дитину. Співчуття всій сімʼї, рідним та нашій родині «Європейської Солідарності». Памʼять про тебе назавжди у наших серцях. Помстимося виродкам», – пише пʼятий Президент.

«Це дуже важка втрата. Наш лідер у Шостці, в мирному житті депутат місцевої ради від «Європейська Солідарність». Патріотичний, життєрадісний, розумний, з чудовим почуттям гумору і загостреним сприйняттям справедливості. Наш Мирослав Ляшок. Наш Мирек загинув під Вугледаром, стримуючи наступ ворога. Мирослав зі школи займав активну громадянську позицію.  24 лютого вступив до лав ТРО, захищаючи рідну Сумщину. Потім звільняв Схід України. Влітку 22-го він взяв коротку відпустку з фронту й одружився з коханою. Прекрасна молода родина…», – пише співголова фракції у Верховній Раді» Ірина Геращенко.

 

 «Наш «ЄС»-дім руйнується. Й ніколи не буде таким, як раніше. В нашому офісі – портрети в чорних рамках, з яких на нас дивляться наші друзі, зовсім юні, які мали жити, ростити  дітей і будувати Україну. Дуже важко сприйняти цю втрату. Найщиріші співчуття родині Мирослава. Памʼятаємо Його. Світлая, вічная памʼять», – пише Геращенко.

Від усієї команди «Європейської Солідарності» ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Telegram Channel