Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
У Луцьку біля «Променя» не підтоплюватиме пішохідних переходів

Фото ілюстративне / Конкурент.

У Луцьку біля «Променя» не підтоплюватиме пішохідних переходів

Там триває ремонт

Після завершення ремонту кільцевої розв’язки біля РЦ «Промінь» підтоплення пішохідних переходів не відбуватиметься.

Про це інформує міськрада.

«На численні звернення громадян щодо підтоплення пішохідних переходів біля РЦ «Промінь» повідомляємо, що поточний ремонт кільцевої розв’язки ще не завершений. Проведено роботи з вкладання асфальтного покриття, встановлено бордюри, влаштовано острівок безпеки. Нині ж, за словами директора департаменту ЖКГ Миколи Осіюка, підрядна організація проводить роботи з влаштування зливової каналізації на виїзді на кільцеву розв’язку з проспекту Василя Мойсея. До кінця тижня такі ж роботи буде проведено й на виїзді з проспекту Президента Грушевського, де під час сьогоднішніх сильних опадів відбулося підтоплення пішохідного переходу. Микола Осіюк наголосив, що є певні технологічні процеси і їх треба дотримуватися», - йдеться у дописі.

Поточний ремонт кільцевої розв’язки біля РЦ «Промінь», за сприятливих погодних умови, планують завершити до кінця наступного тижня. Підрядна організація має ще завершити роботи з асфальтування, влаштування інженерних мереж та нанесення розмітки.

Як запевнив директор департаменту ЖКГ, після завершення усіх робіт затоплення пішохідних переходів та самої кільцевої розв’язки не відбуватиметься.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova 

Читайте також: Сьогодні організації і підприємства Луцька показали свою готовність до блекауту (Фото).

Telegram Channel