Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Ковель усі 56 мільйонів «військового ПДФО» спрямував на оборону

Переможемо.

Волинь-нова

Ковель усі 56 мільйонів «військового ПДФО» спрямував на оборону

Щоб вирівняти отриманий громадою «військовий» ПДФО і суму, яку виділяємо у 2023 році на підтримку Сил оборони, Ковельська міська рада спрямовує на ці потреби ще 11, 5 мільйона, повідомив міський голова Ігор Чайка

«Сьогодні запропонував колегам-депутатам на сесії додатково виділити 10 мільйонів на Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2023 рік.

Це – зекономлені у багатьох наших проєктах гроші.

Ще 1,5 мільйона попередньо планували виділяти на цій сесії на Програму, що було обговорено на депутатських комісіях. Таким чином загальна сума, яку погодили сьогодні на сесії для військових, – 11,5 мільйона.

Дякую колегам-депутатам за підтримку моєї пропозиції!

Таким чином, Ковельська громада, яка наразі отримала 56 мільйонів «військового ПДФО», стільки ж передбачила на видатки на підтримку матеріально-технічного забезпечення наших військових.

Якщо міська рада матиме запити від військових на закупівлю дронів на всі виділені сьогодні 11,5 мільйона, то ми готові оголосити тендери і закупити дрони на всю цю суму», - зазначив мер.

Telegram Channel