Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Захисник, який втратив на війні руку, освідчився коханій на концерті Пивоварова і довів глядачів до сліз

В момент освідчення у залі плакали абсолютно всі... 

Фото Обозреватель.

Захисник, який втратив на війні руку, освідчився коханій на концерті Пивоварова і довів глядачів до сліз

На концерті відомого українського співака Артема Пивоварова стався зворушливий момент, який довів глядачів у залі, а потім і біля екранів до сліз

 Захисник України, який втратив на війні праву руку, зробив освідчився своїй коханій просто на сцені. 

Воїн з протезом вийшов на сцену до артиста, згодом запросивши до себе кохану, а також їхніх двох спільних синів, інформує «Обозреватель». 

 

 Коли до бійця на сцену вийшла кохана жінка, він присвятив їй зворушливу промову. Зокрема, подякував за те, що вона чекала його з фронту, та зауважив, що він залишився живим виключно завдяки її молитвам. 

«Я завдячую тобі своїм життям. Це справді так. Це її молитви, її чекання. Те, що вона чекала мене додому, повернуло мене додому. Я повернувся трішки не весь... Зараз я трошки кіборг. Але я повернувся до своєї сімʼї, до своєї коханої жінки та дітей», – промовив герой, ледь стримуючи сльози. 

Боєць розповів, що його «сімʼя не офіційна», але він хоче це змінити, тож став перед обраницею на одне коліно та дістав коробочку із заповітною обручкою. 

 

 «Ти вийдеш за мене?», – запитав військовий під бурхливі оплески та вигуки із зали. У відповідь на це він отримав поцілунок та впевнене «так». Глядачі зааплодували ще гучніше, а музиканти заграли на своїх інструментах. 

Прихильники Пивоварова, які були на тому концерті, пишуть, що в цей момент у залі плакали абсолютно всі. 

Коментатори під відео діляться своїми емоціями: «Як це зворушливо! Наш захисник. Хай у цієї пари все буде добре!», «Памʼятаю цей момент. Це було неймовірно. Досі передивляюсь і сльози річкою. Наші Герої, пишаємось вами усією країною», «До сліз... як це мило», «В цей момент плакали всі», «Плачу... Дай Боже щастя цій родині!».

 

 

Telegram Channel