Курси НБУ $ 39.67 € 42.50
Після перемоги 9:1 над Алжиром Україна сенсаційно програла на Чемпіонаті світу Таїланду

Команди на ЧС-2023 грають м’ячем 5-го розміру компанії Erima під назвою Senzor-Star Match.

Фото із сайту sport.ua.

І тепер, щоб потрапити до 1/8 фіналу, треба перемагати Чехію

ЧС-2023 з міні-футболу. Рас-ель-Хайма (ОАЕ). 2-й тур, 28 жовтня. Україна – Таїланд – 0:2.

Збірна України виступає у групі C, де її суперниками є команди Алжиру, Таїланду, Чехії.

У першому турі Україна розгромила Алжир – 9:1, а Таїланд поступився Чехії – 0:6.

У грі проти Таїланду команда Віталія Мельника мала непереконливий вигляд. Пропустивши гол у середині першого тайму, українці так і не змогли відігратися.

У другому таймі було вилучено Андрія Слінкіна за гру рукою, проте суперники пенальті не реалізували.

Замінивши воротаря на польового гравця, збірна України пропустила гол у порожні ворота на останніх секундах та програла матч проти команди Таїланду з рахунком – 0:2.

ЧС-2023 з міні-футболу. Турнірне становище групи С:

Збірна І В Н П З:П Р/М О
1. Чехія 1 1 0 0 6:0 +6 3
2. Таїланд 2 1 0 1 2:6 -4 3
3. УКРАЇНА 2 1 0 1 9:3 +6 3
4. Алжир 1 0 0 1 1:9 - 8 0.

До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі збірні з кожної із 8 груп. 30 жовтня збірна України проведе останній матч групи проти Чехії, одного з фаворитів турніру, і українцям у ньому потрібна лише перемога.

І це навряд чи вдасться зробити, адже Чехія – один з трьох попередніх переможців чемпіонату світу. У фіналі ЧС-2017 чехи здолали Мексику – 3:0. Думаю, нам треба спробувати зачепитися за нічию і надіятися, що Алжир переможе Таїланд.

Збірна України виступала на ЧС один раз, у 2019 році в Австралії, де дійшла до чвертьфіналу, поступившись Угорщині – 0:3.