Курси НБУ $ 38.48 € 41.54
На Волині відкрили спортмайданчик біля прихистку для ВПО

На відкриття майданчика завітав міський голова Ігор Пальонка.

Фото: facebook.com.

На Волині відкрили спортмайданчик біля прихистку для ВПО

16 листопада у дворі гуртожитку Центру професійної освіти у Володимирі, відбулось відкриття вуличного спортивного майданчика

Гуртожиток ЦПО на вулиці Луцькій, – одне із місць компактного проживання ВПО, яке з перших днів повномасштабного вторгнення стало прихистком для тих, хто втікав від війни. Нині тут мешкають близько пів сотні внутрішньо переміщених осіб – здебільшого літні люди та жінки із дітьми. В гуртожитку поступово поліпшуються умови проживання – виконуються ремонти, облаштовують приміщення необхідною побутовою технікою.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Завдяки тому, що даний прихисток є під опікою напрямку координації місць компактного проживання та управління ними (СССМ), є можливість реалізовувати різні проєкти, зокрема інтеграційні заходи, дрібні ремонти тощо. Одним з яких проєктів став спортивний майданчик, встановити який виявили бажання самі мешканці гуртожитку.

Відтак на прибудинковій території з’явилось шість сучасних вуличних тренажерів, а також гойдалка, бруси та спортивний комплекс. Очікується, що спортивний майданчик зможуть використовувати не лише ВПО та здобувачі освіти, які мешкають у гуртожитку, а також і жителі навколишніх будинків. Таким чином майданчик стане своєрідним місцем для інтеграції та пошуку однодумців.

Міський голова Ігор Пальонка, який завітав на відкриття спортивного майданчика, подякував усім причетним до появи іще одного майданчика для занять спортом у громаді, – керівництву Центру професійної освіти, благодійному фонду «Рокада» та Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців.

«Впевнений, що даний майданчик сприятиме процесу інтеграції внутрішньо переміщених осіб у нашу громаду, а також популяризації здорового способу життя, залученню до активного відпочинку та вихованню здорової нації», – підкреслив очільник громади.

По завершенню урочистої частини в гуртожитку відбувся майстер-клас з виготовлення цукерок ручної роботи від двічі переселенки, майстрині, яка нині мешкає у Луцьку, Наталі Бєлімової.

Читайте також: «Скіфське золото» повернеться в Україну найближчим часом.

Telegram Channel