![Кабмін прийняв рішення щодо Луцької дитячої залізниці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/xx/6uu7ac-0x-1-2490x1659-b23ap4i4rwdunhnety5fpkkuhw6wpxx5.jpg)
Рішення прийнято.
Економіка
Кабмін прийняв рішення щодо Луцької дитячої залізниці
Тривала праця над питанням Луцької дитячої залізниці увінчалась успіхом
Кабінет Міністрів України прийняв рішення про передачу в міську комунальну власність комплексу об’єктів соціальної інфраструктури «Луцька дитяча залізниця».
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.
«В нас буде можливість зберегти цей обʼєкт як частинку історії нашого міста й в майбутньому відновити та забезпечити його функціонування для дітей нашої громади», — зазначив очільник.
Читайте також: «Майор» з Волині захищає Україну на «нулю».
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)