Курси НБУ $ 38.35 € 41.56
У Раді пропонують відправити на фронт по одному члену з кожної сім’ї

Що думаєте?

Фото ілюстративне.

У Раді пропонують відправити на фронт по одному члену з кожної сім’ї

Мобілізація в Україні гальмує. Добровольці вичерпалися, а чоловіки, які залишаються в тилу, не мотивовані брати в руки зброю і йти воювати. Але захищати Україну хтось мусить

Через це в Раді пропонують відправити на фронт по одному члену з кожної сім’ї.

Таку пропозицію висловила заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, депутатка-«слуга» Мар’яна Безугла. Поки що – на рівні ідеї. А далі, ймовірно, ідея може стати законопроектом.

Міркування з приводу такої мобілізації вона висловила у своєму Facebook, повідомляють Економічні новини.

Депутатка пише, що таким чином можна забезпечити справедливість у питанні щодо виконання військового обов’язку.

Депутатка пише, що таким чином можна забезпечити справедливість у питанні щодо виконання військового обов’язку.

«Що думаєте? Скоріше це і про те, щоб вклад в службу був чесний для всіх, якщо один/одна служить, то… Але добровільно, звісно, хто хоче. В той же час – як щодо вкладу кожної сімʼї? Це міркування, висновків зараз не роблю», – написала Мар’яна Безугла.Якщо тут ключове слово «зараз», то це означає, що згодом може бути й відповідний законопроект. А поки що на підтримку своїх міркувань депутатка оприлюднила коментарі українців у Facebook.

«Чому тоді не мобілізують жінок на рівні з чоловіками?!

«Суспільство ще живе патріархальними стереотипами»

«Я підтримую за однієї умови, якщо з родини вже є воюючі чоловіки, то від жінок відстьобуються, і навпаки, воює жінка, то чоловіка не чіпають. З родини хтось один має воювати, а хтось вдома лишатися…».

Отже, з коментарів очевидно, що дехто з українців схвалює ідею щодо мобілізації по одному члену від кожної сім’ї. Ну, а з тих сімей, де немає чоловіків, можуть призвати жінок, адже багато українців вважають, що гендерна рівність має бути в усьому.

Читайте також: «Бійцям волинської 100-ї бригади передали ще 50 дронів».

 

Telegram Channel