Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
У пункт пропуску «Дорогуськ–Ягодин» на кордоні з Волинню українським водіям доставили продукти й ліки

Водіям, які заблоковані перед пунктом пропуску «Дорогуськ – Ягодин», доставили 2500 тисячі літрів води, 1200 обідів та необхідні медикаменти.

Фото із сайту wz.lviv.ua.

У пункт пропуску «Дорогуськ–Ягодин» на кордоні з Волинню українським водіям доставили продукти й ліки

З польського боку кордону у фізичній черзі очікують понад 800 вантажівок з України

Водіям, які залишаються заблокованими на українсько-польському кордоні, через страйк польських перевізників, привезли необхідні продукти та ліки.

25 листопада команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників роздали водіям, що заблоковані перед пунктом пропуску «Дорогуськ – Ягодин», 2500 тисячі літрів води, 1200 обідів та необхідні медикаменти.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Також водіям уже 10 днів активно допомагає команда World Central Kitchen. За цей час команда роздала майже 14 тисяч гарячих обідів, повідомили у міністерстві.

«Ягодин – Дорогуськ» – це найбільший вантажний пункт пропуску на кордоні України та Польщі. За добу через з нього на в'їзд та виїзд може проїжджати по 680 вантажівок.

Наразі через блокаду кордону з польського боку, цей пункт пропуску перетинає кілька десятків вантажівок на добу. Окрім цього, з польського боку кордону у фізичній черзі очікують понад 800 вантажівок.

Також у відомстві нагадали, що минулого тижня в рамках роботи Штабу продукти, вода та ліки доставили водіям, що тривалий час очікують перед пунктами пропуску «Корчова – Краківець» та «Рава-Руська – Гребенне».

Водії та перевізники, що заблоковані на кордоні, можуть звернутись на цілодобову гарячу лінію Укртрансбезпеки, повідомити про потреби та будь-які інші пов’язані питання за номером: +38-(067)-120-04-83.

Читайте також: «Слуги» і ОПЗЖ хочуть заблокувати ухвалення закону про заборону московського патріархату (Документ).

Telegram Channel