Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
«Не впізнавав деяких спортсменів»: головний тренер шокований першими стартами наших біатлоністів

Найкращою вчора серед українців була 31-річна Ірина Петренко (Варвинець), яка фінішувала на 22-му місці.

Фото із сайту biathlon.com.ua.

Юрай Санітра оцінив виступ збірної України в індивідуальній гонці на Кубку світу

Учора у шведському Естерсунді відбулися перші в сезоні персональні старти біатлоністів на Кубку світу.

Спочатку на старт індивідуальної гонки на 15 км вийшли жінки.

Тріумфаторкою її стала італійка Ліза Віттоцці, яка змогла на 15-кілометровій дистанції випередити на 0,1 секунди (!) німкеню Франциску Пройсс. «Бронза» ще в однієї німкені Ванесси Фогт.

Українські спортсменки, на жаль, були далеко від медалей. Єдиний світлий промінчик – 31-річна Ірина Петренко (Варвинець), яка попри дві хвилини штрафу до останнього боролась за топ-20, і  підсумку посіла 22-те місце.

Біатлон. Естерсунд (Швеція). Результати індивідуальної гонки серед жінок на 15 км:

Фотоскрін із сайту biathlon.com.ua.

Надія була на наших чоловіків в індивідуальній гонці на 20 км. Але вони показали ще гірший результат, адже найкращим з наших став Артем Тищенко, якій фінішував лише 38-им.

А переможцем індивідуалки став німець Роман Реєс із результатом 51:27:2, який припустився лише одного промаху. Другим також із одним «махом» у стрільбі став його співвітчизник Юстас Стрелов, а трійку замкнув легендарний норвежець Йоганес Бьо, який промазав аж двічі.

Біатлон. Естерсунд (Швеція). Результати індивідуальної гонки серед чоловіків на 20 км:

Після завершення гонки тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому оцінив виступ команди. Санітра відзначив роботу біатлоністів на вогневих рубежах. Однак не рух по дистанції: за словами словацького фахівця, навіть Артем Тищенко, який продемонстрував хороший темп в одиночній змішаній естафеті, не зміг показати аналогічний виступ в індивідуальній гонці.

«З позитивного – стрільба. Гадаю, що з такою стрільбою треба було показати кращі результати. Що стосується руху по трасі – не впізнавав деяких спортсменів, бо ми програли й тим, хто з нами біг у Фінляндії. Два дні дороги після Фінляндії вбило нашу фізичну форму, яка була. Але я впевнений, що піднімемося в естафеті, і там буде вже інший рух. Бо всі практично не показали того, що має бути», – заявив Юрай Санітра.