Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
В училищі на Волині приготували захисникам на фронт смачну передачу

Кожен працює на своєму фронті.

Фото: Газета «Полісся».

В училищі на Волині приготували захисникам на фронт смачну передачу

Камінь-Каширське вище професійне училище волонтерить для української армії ще з 2014 року. Зусиллями викладачів та майстрів виробничого навчання спільно із здобувачами освіти відправили сотні кілограмів продуктів харчування

Цього разу кухарі закладу отримали чергове замовлення з фронту — борщову заправку. Тож у кулінарному тандемі з наставниками майбутні кухарі приготували пів сотні банок готової овочевої суміші.

Про це пише газета «Полісся».

У навчально-практичному центрі сучасних харчових технологій училища можна виготовити безліч видів продукції, головне мати для цього сировину. Заступниця директора ВПУ Леся Гаврилюк звертає увагу інших волонтерів щодо відкритої співпраці.

«Якщо благодійники мають можливість забезпечити нас продуктами харчування для подальшого приготування з них страв військовослужбовцям, училище виконуватиме місію куховаріння. Крім того, на базі закладу функціонує майстерня та професійне обладнання для зварювання металу. Тож, надавши комплектуючі і матеріали, наші майстри з учнями можуть стати корисними у виготовленні буржуйок тощо», — зазначила Леся Гаврилюк.

Леся МІНІБАЄВА.

Читайте також: На Волинь йдуть морози: прогноз погоди на 27 листопада.

Telegram Channel