![На Волині чоловік сам зателефонував у поліцію і покаявся](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/zx/vj5icx-55x-1-1389x926-2hqjo6hcomtv2ejeynuzej5zvch43zxw.jpg)
Будьте обережні на дорозі!
На Волині чоловік сам зателефонував у поліцію і покаявся
Його вантажівка злетіла в кювет на Горохівщині
За попередньою інформацією, навпроти автозаправки 53-річний водій автомобіля Renault Magnum із селища Стоянів, що на Львівщині, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки і з’їхав у кювет.
Чоловік сам зателефонував у поліцію і, як і годиться, покаявся.
Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління ГУНП України у Волинській області склали на порушника правил дорожнього руху адмінпротокол за ст 124 КупАП (тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року).
Читайте також: На Волині жінка народила двійнят по дорозі до лікарні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)