![Луцькі поліцейські провели заняття для членів громадських формувань](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/qn/zfoz5z-0x85-1024x682-a6fgzhgj7ek2pg5u6hzc22vqkv7teqny.jpg)
Навчаємо служити та захищати!
Луцькі поліцейські провели заняття для членів громадських формувань
Сьогодні, 28 листопада, поліцейські завершили планове заняття з правової та спеціальної підготовки для кандидатів та членів громадських формувань з охорони громадського порядку «Дефендер»
Разом з цим, члени ГФ мали практичні заняття під час яких застосувували практичні навички під час нічних патрулювань спільно з працівниками поліції, які щоденно забезпечують охорону громадського порядку та публічної безпеки на вулицях Луцька.
Повідомляє Луцьке районне управління поліції.
Фото: Луцьке районне управління поліції.
«Забезпечувати правопорядок - не легко. Це серйозна та відповідальна робота 24/7. І ми вдячні всім, хто готовий допомагати забезпечувати спокій на вулицях міста, будемо ділитись досвідом та йти пліч-о-пліч з вами» - зазначили у поліції.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також: «На Рівненщині поліцейські вилучили незаконну лісопродукцію».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)