Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Для школярів у Луцьку провели профорієнтаційні заходи

Фото Луцької міськради.

Для школярів у Луцьку провели профорієнтаційні заходи

Протягом двох днів в Луцькій філії Волинського обласного центру зайнятості відбувались групові профінформаційні заходи для здобувачів освіти з числа учнів 9 класів КЗЗСО «Луцький ліцей № 10 Луцької міської ради»

Фахівчиня відділу активної підтримки безробітних зосередила увагу дітей на важливості дотримуватись правил вибору професії за формулою «хочу-можу-треба». Ознайомились школярі з класифікатором професій, пройшли діагностику схильностей та професійних інтересів за методикою Климова.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Слухачам надалась інформація про електронні сервіси Державної служби зайнятості, в тому числі, можливість проходження онлайн тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Під час заходу учасникам транслювались профорієнтаційні відеоролики. В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» школярів проінформували про заходи, які проводяться в нашій країні задля подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

На завершення заходу школярам побажали зробити правильний вибір професії та не розгубитись на дорозі, що веде в доросле життя.

Читайте також: Погода: на Волині жовтий рівень небезпеки через снігопад.

Telegram Channel