Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Завтра на Маневиччину повертаються троє загиблих Героїв

Вічна пам'ять Героям.

Волинь-нова

Завтра на Маневиччину повертаються троє загиблих Героїв

Про це повідомив голова Маневицької селищної ради Олександр Гаврилюк

«Снігова пелена огорнула поліський край. Разом з тим сум і біль ятрить душу і серце кожного жителя Маневиччини. Троє відважних бійців з Маневицької та Прилісненської громад поклали своє життя за волю і незалежність нашої держави.

Завтра вранці, 30 листопада, орієнтовно о 7.30 год. біля Колківського лісництва зустрічаємо загиблих земляків: Сергія Медведюка з Черська Маневицької громади та Анатолія Веремчука з Городка і Величка Владислава із Замостя Прилісненської ОТГ, які востаннє на щиті повертатимуться додому. Автомобіль з тілами Героїв буде рухатися населеними пунктами: Колки, Граддя, Довжиця, Велика Яблунька, Оконськ, Маневичі.

У Маневичах маршрут скорботного кортежу з полеглими воїнами буде такий: проспект Волі, вул. Незалежності (КП «Маневицька багатопрофільна лікарня»).

Опісля будемо доставляти тіла Героїв до рідних домівок у населені пункти на вічний спокій (про час буде повідомлено додатково).

Зважаючи на досить ранній час прибуття автомобіля на територію громади, прохання до усіх жителів гідно зустріти Героїв, та віддати шану за їх мужність та відвагу, за захист, за спокій кожного з нас.

Відважного земляка Сергія Медведюка поховають завтра у рідному селі Черськ», - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

Telegram Channel